• 60% تخفیف
  تابستانه

  طراحی و پیاده سازی وب سایت
 • سیستم های
  تجارت الکترونیک

  ارائه دهنده انواع نرم افزار های تحت وب
 • فناوری اطلاعات فرین

  ارائه دهنده انواع خدمات فناوری اطلاعات
هدف ما از راه اندازی این طراحی سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک می باشد . برخی از خدماتی که توسط طراحی وب سایت در فناوری اطلاعات فرین ارائه می شوند به صورت زیر است:

تجربه بهینه سازی و طراحی سایت ما، اطمینانی برای شما است که پروژه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید. مراحل طراحی سایت عبارتند از نیاز سنجی، آنالیز رقبا ، طراحی قالب سایت مهندسی اطلاعات ، برنامه نویسی ، ارتقا رتبه سایت ، و تست نهایی. همچنین مشاورین ما در تمام مراحل در کنار شما خواهند بود و وب سایت شما را پشتیبانی خواهند کرد. بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در بهینه سازی سایت، ما طراحی سایت و سپس بهینه سازی می کنیم که در موتور های جستجو ، بهتر ایندکس شود و ترافیک بیشتری را جذب نماید در نتیجه به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار می گیرد و بیشتر در معرض دید مشتریان هدفیکه به دنبال جستجوی محصول یا خدمات شما هستند قرار گیرد. طراحی وب سایت ارزان با توجه به تجربه ما در طراحی وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا ، این امکان برای شما وجود دارد تا از راه حل های ارزان ما برای طراحی سایت استفاده کنید و طراحی وب سایت مورد نظر خود را با توجه به بودجه ای که دارید راه اندازی کنید. طراحی وب سایت شخصی امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید. طراحی وب سایت تبلیغات یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی وب سایت های تبلیغاتی هستند. شما هم می توانید یک وب سایت بهینه سازی شده داشته باشید و در دنیای رقابت اینترنتی حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید. طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.

اطلاعات بیشتر درباره فناوری اطلاعات فرین

رمز موفقیت
فناوری اطلاعات فرین

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

طراحی و برنامه نویسی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

اطلاعات بیشتر خدمات وب سایت

نمونه کار های

طراحی وب سایت

فروشگاه اینترنتی

پروژه های تجارت الکترونیک

مشاهده نمونه کارها

طراحی
وب سایت

تحلیل و آنالیز رقبای شما قبل از طراحی سایت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی و بهینه سازی صفحات وب .

طراحی وب سایت ما ، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.
طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات وب سایت در عین زیبایی ، می بایست ب استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.


اطلاعات بیشتر طراحی وب سایت

بهینه سازی
وب سایت

بهینه سازی وب سایت جهت موتورهای جستجو به صورتی که ترافیک بیشتری را جذب نماید ودر صفحات بالاتری قرار بگیرد و بیشتر در معرض دید مخاطبین و افراد قرار داشته باشد.

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید . یعنی بهینه سازی موتور های جستجو یا همان سئو سایت . از آنجا که موتور های جستجو در وب رایج و رایج تر شده اند تقریبا هر کسی که بخواهد در وب دیده شود می تواند از مزایای سئو سایت استفاده کند .

اطلاعات بیشتر بهینه سازی وب سایت

برنامه نویسی پروژه
وب سایت

ارائه راهکارهای مناسب و به روز در جهت ایجاد سیستم های تجارت الکترونیکی توسط کارشناسان مجرب تجارت الکترونیک .

انجام پروژه های اختصاصی مانند فروشگاه اینترنتی ، وب سایت های تبلیغاتی ، وب سایت های آموزشی توسط برنامه نویسان با تجربه ...


اطلاعات بیشتر برنامه نویسی وب سایت

ارتباط با فناوری اطلاعات فرین

آدرس :

ایران - تهران

تلفن تماس :

09216449046

پست الکترونیک :

webdeveloper.alizadeh@gmail.com

طراح سایت واکشنگرا: پیک ♠